czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 13 czerwca 2019
  • 16 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 36992

Dni Czechowic-Dziedzic w Parku Miejskim - będzie sporo gwiazd

24 i 25 sierpnia odbędą się 45. Dni Czechowic-Dziedzic. Ze względu na trwające prace modernizacyjne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tegoroczne obchody święta naszego miasta zostaną zorganizowane w Parku Miejskim - "Lasku".

Reni Jusis
Reni Jusis wystąpi podczas 45. Dni Czechowic-Dziedzic. · fot.


Powrót Dni Czechowic-Dziedzic do "Lasku" sprawia, że największa miejska impreza będzie miała w tym roku nieco innych charakter.

Sobota będzie bardzo aktywna. Rozpocznie się od Maratonu Zumby przygotowanego przez Agnieszkę Kozioł i Studio Tańca SOCA. Następnie wystąpi czechowicki zespół Audio Cases. W finale wieczoru w taneczne rytmy wprowadzą nas Reni Jusis oraz Gromee. Całość zostanie zaprezentowana w atrakcyjnej oprawie świetlnej i multimedialnej.

Niedziela będzie miała spokojniejszy charakter. Metę w "Lasku" będzie miał XXXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestników rajdu powita Big Band pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego. Następnie publiczność będzie miała okazję posłuchać największych przebojów w programie Stars&Hits, w którym zaprezentują się: Barbara Melzer, Kaja Paschalska, Maria Tyszkiewicz, Bilguun Ariunbaatar oraz Artur Chamski. Dopełnieniem programu będzie recital utworów Jacka Cygana pt. "Życie jest piosenką", z udziałem autora - Jacka Cygana oraz Kamili Klimczak, Zofii Nowakowskiej, Jerzego Filara, Andrzeja Seweryna i Jacka Wójcickiego w towarzystwie zespołu Kameleon Quintet.

Jacek Cygan
Jedną z gwiazd tegorocznych Dni Czechowic-Dziedzic będzie Jacek Cygan. · fot.


- Mam nadzieję, że powrót Dni Czechowic-Dziedzic do "Lasku" zostanie przez Państwa dobrze przyjęty, a w bogatym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Już dzisiaj zapraszając wszystkich do Parku Miejskiego pragnę podkreślić, że w przyszłym roku Dni Czechowic-Dziedzic powrócą na MOSiR. Wrócimy również do sprawdzonej w przeszłości formuły, w której to Państwo będą mogli zaproponować artystów i wziąć udział facebookowej dyskusji nad repertuarem święta naszego miasta - zapowiedział burmistrz Marian Błachut.

Dni Czechowic-Dziedzic 2019

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA