• 31 maja 2019
  • 2 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4618

Przegrana z Polonią. Środki z biletów są już na koncie 2-letniej Sary

Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice przedostatni w sezonie pojedynek stoczyli z K.S. Polonia Łaziska Górne. Podczas meczu każdy kibic miał możliwość wsparcia bardzo szczytnego celu, jakim jest pomoc dla niespełna dwuletniej Sary Mazur.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Polonia Łaziska Gór
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Polonia Łaziska Górne 0:3 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

Wynik sobotniego meczu tuż przed przerwą otworzyła drużyna Polonii Łaziska Górne, za sprawą celnego trafienia Saby Jikia (43 min.). Chwilę po zmianie stron goście zdobyli drugiego gola, którego autorem został Daniel Fabisiak (47 min.), a wysokie zwycięstwo 3:0 (1:0) rywale czechowiczan "przypieczętowali" w 72. minucie, gdy piłkę do siatki posłał rezerwowy Bartosz Smyla.

Dzięki wsparciu obecnych na meczu kibiców oraz sztabu szkoleniowego, zawodników, zarządu klubu i innych dobroczyńców, udało się zebrać 2000 zł dla czekającej na operację chorej rączki niespełna dwuletniej Sary Mazur. Wpłata została już przekazana na specjalnie utworzone w tym celu konto.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:1)