czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 19 maja 2019
  • 20 maja 2019
  • wyświetleń: 6990

Wybory do PE. Zobacz na kogo możesz oddać głos

70 kandydatów z 7 komitetów ubiega się o mandat europosła w okręgu nr 11 (województwo śląskie). W wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę 26 maja, wybierzemy siedmiu europosłów z naszego okręgu. Zachęcamy do zapoznania się z listą kandydatów.

Wybory samorządowe (druga tura) - 04.11.2018
26 maja będziemy mogli oddać głos na jednego z 70 kandydatów · fot.


Lista oprócz imienia i nazwiska kandydata zawiera jego zawód oraz deklarowane miejsce zamieszkania.

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1. WILK Jacek - adwokat, Warszawa
2. JANOSKA Jerzy Jan - przedsiębiorca, Ogrodzieniec-Fugasówka
3. SKALIK Włodzimierz Bogdan - przedsiębiorca, Częstochowa
4. MODZELEWSKA Bożena Krystyna - ekonomista, Ruda Śląska
5. KORDEK Emilia Aneta - architekt, Jastrzębie-Zdrój
6. JARCZYK Agnieszka Teresa - dziennikarz, Ustroń
7. BIAŁEK Agnieszka - trener biznesu, Jaworzno
8. PAWLIKOWSKI Jacek Adam - przedsiębiorca, Częstochowa
9. GRUSZKA Jakub Krystian - przedsiębiorca, Jastrzębie-Zdrój
10. SOŚNIERZ Dobromir Andrzej - przedsiębiorca, Katowice

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
1. KOHUT Łukasz Marcin - politolog, Rybnik
2. OBWIOSŁO-BUDZYŃ Sabina Krystyna - dyrektor generalny, Będzin
3. NEHREBECKI Roman - producent filmowy, Bielsko-Biała
4. STĘPIEŃ Joanna Krystyna - ekonomista, Bytom
5. KLIMEK Maciej Artur - socjolog, Wojkowice
6. ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia - monter urządzeń elektronicznych, Bielsko-Biała
7. GOŁDA Marcin Antoni - pedagog, Częstochowa
8. SOBERA Iwona Maria - pedagog, Częstochowa
9. ŁUKASIEWICZ Piotr Leszek - nauczyciel akademicki, Warszawa
10. KULCZYK-SZYMAŃSKA Anna Barbara - dyrektor generalny, Tychy

Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni
1. BUZEK Jerzy Karol - poseł do Parlamentu Europejskiego, Gliwice
2. BALT Marek Paweł - ekonomista, Częstochowa
3. NYKIEL Mirosława - posłanka na Sejm RP, Bielsko-Biała
4. OLBRYCHT Jan Marian - socjolog, Cieszyn
5. PLURA Marek Mirosław - poseł do Parlamentu Europejskiego, Katowice
6. KULIK Grażyna Danuta - specjalista do spraw rachunkowości, Piekary Śląskie
7. CABAN Renata Wiesława - wyższy urzędnik samorządowy, Gliwice
8. KIEPURA Henryk - wyższy urzędnik samorządowy, Wręczyca Wielka
9. SEKUŁA Joanna - dyrektor generalny, Sosnowiec
10. KOBYLIŃSKI Paweł Bronisław - ekonomista, Gliwice

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. WIŚNIEWSKA Jadwiga Maria - pedagog, Koziegłowy
2. TOBISZOWSKI Grzegorz Józef - ekonomista, Ruda Śląska
3. KLOC Izabela Helena - ekspert ds. funduszy europejskich, Kobiór
4. PIECHA Bolesław Grzegorz - lekarz medycyny, Rybnik
5. ANDZEL Waldemar Franciszek - parlamentarzysta, Rogoźnik
6. SOŚNIERZ Andrzej Stanisław - lekarz medycyny, Kobiór
7. KUBICA Józef Jan - leśnik, Tarnowskie Góry
8. KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria - pedagog, Ruda Śląska
9. SZYDLIK Bożena Grażyna - pielęgniarka, Włodowice
10. SZWED Stanisław - parlamentarzysta, Grodziec

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS
1. KONIECZNY Maciej - zawodowy działacz organizacji pozarządowej, Gliwice
2. IWAŃSKA Katarzyna -technik ogrodnik, Zabrze
3. SACZEK Martin - specjalista do spraw marketingu i handlu, Częstochowa
4. LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia - etnograf, Bielsko-Biała
5. SMOLIŃSKI Zdzisław - chemik, Mikołów
6. RADECKA Monika Kamila - księgowy, Częstochowa
7. GASPARSKA Katarzyna Olga - specjalista do spraw reklamy i marketingu, Godziszka
8. MROZOWSKI Konrad - elektryk budowlany, Gliwice
9. SŁANIA Barbara Joanna - socjolog, Bytom
10. BLICHARSKI Bogusław Zbigniew - ekonomista, Sosnowiec

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
1. DŁUGI Grzegorz Karol - prawnik, Katowice
2. SITARSKI Krzysztof Serafin - inżynier górnik, Radlin
3. JACHNIK Jerzy Witold - inżynier metalurg, Bielsko-Biała
4. JELONEK Aleksandra Elżbieta - bibliotekarz, Chorzów
5. HIERO-CICHOŃ Agata - specjalista ds. reklamy i marketingu, Częstochowa
6. KARWOT Anna Zofia - prawnik, Chudów
7. KUMOR Monika Aleksandra - prawnik, Koziegłowy
8. WILK Artur - inżynier elektroenergetyk, Jaworzno
9. BURYN Jadwiga Agata - nauczyciel języka obcego, Rybnik
10. JASKÓŁA Tomasz Janus - parlamentarzysta, Częstochowa

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Wyborców Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
1. ŁĘŻAK Dominik Adam - nauczyciel akademicki, Sosnowiec
2. MILAS Jolanta Elżbieta - ekonomista, Katowice
3. WIŚNIEWSKA Anna Elżbieta - student, Katowice
4. PALKA Dominik Franciszek - adwokat, Myszków
5. SWACZYNA Grażyna Gabriela- ekonomista, Ruda Śląska
6. URBAŃCZYK Maciej Krzysztof - geolog, Śrubarnia
7. CURRAN Justyna - ekonomista, Częstochowa
8. SIERPIŃSKI Jacek Zbigniew - informatyk, Będzin
9. BARTECKA-MEYER Gabriela Małgorzata - inżynier chemik, Łaziska Górne
10. MARANDA Marcin - nauczyciel historii, Częstochowa

ab / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA