czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 12 maja 2019
  • wczoraj, 06:21
  • wyświetleń: 2816

III Maraton Zumby - zebrane cegiełki wspomogą dzieci z Zespołu Szkół nr 4

Za nami:

25 maja od 17.00 do 20.00 w Dworku Stara Cynkownia odbędzie się III Maraton Zumby. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie "Pomoc raduje" działające przy Zespole Szkół Nr 4, SOCA Studio Tańca oraz Rehabilis i Dworek Stara Cynkownia.

II Charytatywny Maraton Zumby Fitness w Dworku Eureka - 30.06.2017
II Charytatywny Maraton Zumby Fitness odbył się w Dworku Eureka. · fot.


Bilety wstępu w formie cegiełki to koszt 20 zł i zbieramy na dzieciaki z niepełnosprawnościami z Zespołu Szkół Nr 4, które pilnie potrzebują rehabilitacji. Za zakupione cegiełki można będzie otrzymać nagrody, takie jak: biletu wstępu do Multikina,parku trampolin Parabola, sali zabaw Bajkolandia, vouchery na zakup pizzy w Pigallo, kawy w Palarnia Proper, zajęć tanecznych w SOCA Studio Tańca, masaży w Rehabilis, wizyty w salonie fryzjerskim Józefa Kupczaka, zabiegów w Studiu Figura oraz wiele, wiele innych.

Stowarzyszenie Pomoc Raduje z ZSS Nr 4 podczas zajęć z szycia przygotuje ozdobne poduszki, czapki, które również będzie możliwość otrzymać za podarowane cegiełki. Dzieciaki chcą i lubią tańczyć, ale potrzebują Waszego wsparcia.

Instruktorzy Zumby wraz Soca Studio Tańca będą Wam wskazywać ruchy taneczne a muzyka Was poprowadzi! Wśród instruktorów: Agnieszka Kozioł, Natalia Cypcer, Karina Żak - Dudek, Tomasz Matula, Joanna Dudkiewicz, Anna Gibas, Katarzyna Kramarczyk, Elżbieta Twardzik, Barabara Paszek.

Fizjoterapeuci z Rehabilis wykonują masaż relaksacyjny czy sportowy. Dla chętnych rodziców będzie można również wykonać test postawy dziecka. Za zakupioną dodatkową cegiełkę będzie można otrzymać atrakcyjny rower. Tylko 10 zł wrzucone do puszki Stowarzyszenia daje możliwość zostania właścicielem wspaniałego roweru ufundowanego przez Rehabilis.

Z profesjonalistami ze Studia Figura porozmawiacie o zdrowym odżywianiu oraz prawidłowym dbaniu o sylwetki.

Stowarzyszenie Pomoc Raduje zorganizuje moc atrakcji dla dzieci:zabawy sensoryczne, bański mydlane, malowanie buzi, zabawy z chustą klanza, gry i zabawy konstrukcyjne, słodkie przekąski. Na stoisku gastronomicznym będzie można się posilić pysznym ciastem, babeczką czy słodką przekąską oraz spróbować bardzo zdrowego smalcu z fasoli. Do nabycie też kawa i herbata.

Maraton Zumby

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA