czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 1256

[ZDJĘCIA] Laureaci Powiatowego Konkursu Ekologicznego

Na tegoroczny Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Człowiek a środowisko" wpłynęło 211 prac, najwięcej plastycznych i fotograficznych.

Laureaci Konkursu Ekologicznego - 10.2018 · fot.


Laureatom nagrody wręczali: wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński, przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa Jacek Staszek, naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru Beata Jura, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i leśnictwa Edyta Szkorupa oraz członkowie Komisji Ochrony Środowiska Jerzy Kubik, Marcin Dziki, Jan Stanclik.

Laureaci:

Kategoria PRACE PLASTYCZNE
Maja Malchar - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudzicy - I miejsce, Daniel Heczko
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowicach - II miejsce, Mateusz Marszałek
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3 w Rybarzowicach - III miejsce

Daria Wolny - Szkoła Podstawowa w Bujakowie - I miejsce, Dawid Januszyk - Zespół Szkół w Wilamowicach - II miejsce, Justyna Bies Szkoła Podstawowa w Bujakowie - III miejsce. Wyróżnienie: Aleksandra Nikiel - Zespół Szkół w Wilamowicach , Marcel Bożek Zespół Szkól w Wilamowicach - klasa gimnazjalna - I miejsce, Justyna Gniłka - Szkoła Podstawowa nr 6 w Czechowicach - Dziedzicach - II miejsce, Amelia Dudek - SP nr 6 w Czechowicach - Dziedzicach -III miejsce, Nikola Koczur- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach - III miejsce

Wyróżnienia: Maria Gwóżdź - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie, Nikola Drabek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach, Szymon Wandzel - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3 w Rybarzowicach.

Kategoria PRACE FOTOGRAFICZNE
Mateusz Janik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach - I miejsce, Patryk Grabski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wilkowicach - II miejsce,
Radosław Mytnik - Zespół Szkół w Wilamowicach III miejsce, Milena Bożek - Zespół Szkół w Wilamowicach - III miejsce,

Wyróżnienia: Mateusz Stańczyk - Zespół Szkół w Wilamowicach , Karolina Stańczyk - Zespół Szkół w Wilamowicach, Wiktor Muras - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudzicy, Jeremiasz Gawlas - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudzicy

Nagroda specjalna miesięcznika "Mój Powiat" - Zofia Janik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach

Kategoria PRACE MULTIMEDIALNE

Dawid Skrbeński - Szkoła Podstawowa nr 6 w Czechowicach - Dziedzicach - I miejsce, Piotr Łyczko - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozach, - II miejsce, Gabriel Moczek - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie - III miejsce, Marcin Jurzak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozach - III miejsce

Wyróżnienia: Karol Szostak - Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach, Zofia Baron - Szkoła Podstawowa w Buczkowicach - Wyróżnienie miesięcznika "Mój Powiat" .

Kategoria PRACE LITERACKIE

Konrad Twardzik - Szkoła Podstawowa nr 10 w Czechowicach - Dziedzicach - I miejsce, Wiktoria Stawowczyk - Szkoła Podstawowa w Dankowicach - klasa gimnazjalna - II miejsce, Aniela Gwóźdź - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie - II miejsce, Milena Wojtyłko, Szkoła Podstawowa w Bujakowie - klasa gimnazjalna II miejsce, Nikodem Żurawski - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie - III miejsce, Anna Klimczak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wilkowicach - III miejsce, Filip Hoczek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wilkowicach

Wyróżnienia: Filip Hoczek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wilkowicach, Wiktoria Handzlik - Szkoła Podstawowa w Bujakowie, Izabela Biernat - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3 w Rybarzowicach , Bartosz Pudełko - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, Katarzyna Kondek - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, Alicja Latacz - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, Wiktoria Handzlik - Szkoła Podstawowa w Bujakowie


Przewodniczący Komisji Gospodarki, Transportu i Rozwoju Gospodarczego Bogusław Stolarczyk ufundował trzy indywidualne nagrody. Otrzymały je: Wiktoria Zolich z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janowicach, Aniela Gwóźdź z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie i Justyna Klimczak z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie.

Członkowie komisji dziękują uczestnikom konkursu i ich opiekunom za liczny udział w konkursie, (zwłaszcza, że było bardzo mało czasu na przygotowanie prac), pomysłowość i kreatywność, samodzielność, wykazane poczucie piękna i estetyki, a także interesujący przekaz opisujący emocje i relacje dotyczące roli środowiska naturalnego w życiu każdego człowieka.

Tegoroczne podsumowanie konkursu uświetnił wyjątkowy występ uzdolnionego rodzeństwa - Weroniki i Pawła Heller - uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej.

Alina Macher, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.