czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 13 czerwca 2018
  • 15 czerwca 2018
  • wyświetleń: 9946

Zmarł mężczyzna poszkodowany w pożarze w Czechowicach-Dziedzicach

W środę o godzinie 3.15 w nocy pięć zastępów straży pożarnej zostało wysłanych do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Karola Miarki w Czechowicach-Dziedzicach. W pożarze ucierpiała jedna osoba. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Paliło się jednopokojowe mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym. Osoba poszkodowana, 63-letni mężczyzna został ewakuowany przez mieszkańca budynku na zewnątrz.

Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu pierwszej pomocy przedlekarskiej osobie poszkodowanej do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Następnie wprowadzono linię gaśniczą do środka budynku. Po ugaszenia pożaru przystąpiono do przeszukania pomieszczenia pod kątem osób poszkodowanych - nikogo więcej nie znaleziono. Następnie rozpoczęto wietrzenie obiektu oraz usuwanie spalonych elementów wyposażenia na zewnątrz. Przyczynę pożaru ustala policja. Działania zakończono o godz. 4.

Obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego zabrał osobę poszkodowaną do szpitala. W czwartek około południa dotarła do nas smutna wiadomość. Niestety lekarzom nie udało się uratować mężczyzny. 63-latek zmarł w szpitalu w Siemianowicach Śląskich. Tę informację potwierdziła nam mł. asp. Ilona Michalczyk, p. o. rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

aka, BM, sid / czecho.pl, źródło: straż bielsko

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.