czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 12 czerwca 2018
  • 11 lipca 2018
  • wyświetleń: 20322

Mundial 2018! Typuj wyniki spotkań Mistrzostw Świata i zgarniaj nagrody

Konkurs:

Zabawa w typowanie wyników piłkarskich meczów Mistrzostw Świata 2018 dobiega końca! Walka o atrakcyjne nagrody, podobnie jak na samym mundialu, trwa aż do finału, który odbędzie się 15 lipca w Moskwie.

Na portalach pless.pl, bielsko.info, czecho.pl i tychy.info trwa zabawa w typowanie wyników. Za każdy trafiony dokładny wynik będziemy przyznawać sześć punktów. Dwa punkty będą wędrowały na konto uczestnika, który poprawnie wskaże zwycięzcę lub przewidzi remis. W przypadku nietrafionego rezultatu odejmowany będzie jeden punkt. Taka sama sytuacja miała miejsce, gdy ktoś nie wytypował żadnego wyniku.

Nagrodą za pierwsze miejsce w zabawie jest telewizor LG 32 cale, za drugie nawigacja samochodowa GPS, za trzecie głośnik bluetooth JBL, za czwarte i piąte selfiestick firmy Tracer, a za miejsca od szóstego do dziesiątego książka "Krótka piłka" autorstwa Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego.Typuj wyniki - zgarnij nagrodyTyper - Mundial 2018 - nagrody

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.