Najpopularniejsze

• 15 maja 2018
  • wyświetleń: 3949

Trzy medale judoków z Czechowic-Dziedzic w Mistrzostwach Polski!

W minioną sobotę w Kielcach rozegrano Mistrzostwa Polski Masters w judo. W zawodach wzięła udział trzyosobowa reprezentacja czechowickiej sekcji "judo dla dorosłych" Klubu Sportowego Judo oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Startujący w barwach Czechowic-Dziedzic Pan Piotr Wandzel wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 90 kg. Na trzecim stopniu podium uplasował się Pan Michał Dziedzic zdobywając brązowy medal w wadze +100 kg.

Ponadto Pan Tadeusz Rusin, reprezentujący Cieszyn zwyciężył w kategorii wagowej do 73 kg.