czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 17 lutego 2018
  • wyświetleń: 8349

[ZDJĘCIA] Ciężarówka staranowała Fiata Seicento. Pięć osób w szpitalu

Do groźnego zdarzenia doszło około godziny 21:00 na trasie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na jedni w stronę Katowic, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Legionów, samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala.

Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-1 - 17.02.2018 · fot.


Ze wstępnych i na razie nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zauważył Fiata Seicento, który poruszał się równolegle pasem prawym. Osobówka najprawdopodobniej znalazła się w tzw. martwym punkcie lusterka. W wyniku zdarzenia Fiat uderzył w bariery energochłonne.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało pięć osób podróżujących samochodem osobowym. Wstępnie wiadomo, że życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku interweniowały cztery zastępy straży pożarnej. Droga krajowa nr 1 w stronę Katowic została zablokowana na blisko 45 minut. Po tym czasie wznowiono ruch jednym pasem. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 23:30.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.