Najpopularniejsze

• 1 lutego 2018
  • wyświetleń: 1546

MRKS przegrał sparing z Drzewiarzem Jasienica

W rozegranym w środę towarzyskim meczu MRKS Czechowice-Dziedzice przegrał z LKS Drzewiarzem Jasienica 1:3 (0:0).

Beskidzki reprezentant IV ligi śląskiej, gr.II Drzewiarz Jasienica, w środowy wieczór był kolejnym sparingowym rywalem czechowickiego MRKS-u, przygotowującego się do rundy wiosennej. W premierowej odsłonie - pomimo kilku okazji z obu stron, żadne gole nie padły, jednakże stosunkowo szybko, bo w niespełna kwadrans po przerwie swoją wyższość trzema trafieniami udokumentowali goście. Podopieczni Marcina Biskupa odpowiedzieli jedynie bramką autorstwa Krzysztofa Chrapka, choć rozmiary przegranej miejscowych mogły być mniejsze, wszak w 56. minucie w poprzeczkę z rzutu karnego uderzył Krystian Patroń.

W następnej grze kontrolnej czechowiczanie zmierzą się z Iskrą Pszczyna, występującą na co dzień w katowickiej "okręgówce", a potyczka ta zaplanowana została na wtorek - 6 lutego o godzinie 17:30 również na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Drzewiarz Jasienica 1:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Kozielski (53 min.), 0:2 Sawicki (58 min.), 0:3 Sekuła (64 min.), 1:3 Chrapek (80 min.)

MRKS: R.Jastrzębski - Cichura, Gola, Sz.Jastrzębski, Dzionsko - Przemyk, Szędzielarz, Patroń, Szczęsny - Raszka, Chrapek oraz Filapek - Ł.Jastrzębski, Żurek, Herok, Chrobak, Adamus
Trener: Marcin Biskup

Drzewiarz: Góra - Fizek, Zdolski, Chojnacki, Waliczek - Wentland, Sekuła, Łoś, Haczek - Sawicki, Kozielski oraz Urbaczewski - Studencki, Szlosek, Waleczek, Łomankiewicz, Ryrych
Trener: Jarosław Zadylak