• wyświetleń: 1656

Kolejne sukcesy zawodników Beskid-Dragon w prestiżowych zawodach

W dniach 8-10 grudnia zawodnicy Beskid-Dragon wystartowali w trzech turniejach.

Mistrzostwa Polski
Kolejne sukcesy zawodników Beskid-Dragon w prestiżowych zawodach · fot. Piotr Turchan

W Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Oriental Rules, skąd Szymon Salachna powrócił z tytułem wicemistrza Polski w kat. 69 kg.

W Łukowie odbył się festiwal sportów walki pod patronatem PZKB, gdzie nasi zawodnicy zdobyli trzy puchary za pierwsze miejsca: Nikola Kaleta junior kat. 50 kg, Marta Skuza junior kat. 46 kg oraz Julian Graboś kadet starszy kat. 42 kg.

Z kolei w Wodzisławiu Śląskim odbył się międzynarodowy turniej bokserski. Zawodnik Beskid-Dragon kat. plus 91 kg Piotr Łącz zajął 1. miejsce wygrywając przez KO, zaś Damian Łaniecki kat. 69 kg wygrał 3 do 0.