• 11 listopada 2017
  • wyświetleń: 4682

Kolejne wysokie zwycięstwo piłkarzy MRKS Czechowice-Dziedzice

Ostatnim akordem rundy jesiennej dla liderujących w tabeli Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej piłkarzy MRKS Czechowice-Dziedzice, była wyjazdowa konfrontacja z beniaminkiem - drużyną Tempa Puńców.

W pierwszej - wyrównanej połowie, żadne gole nie padły, choć bliżej powodzenia byli gospodarze, trafiając m.in. w słupek. Po przerwie podopieczni Marcina Biskupa narzucili już swój rytm gry i od razu przełożyło się to na pokaźną zdobycz bramkową. Dwukrotnie na listę strzelców w sobotnie popołudnie wpisał się Mateusz Żyła (53 min. - głową i 62 min.), a bramkarza rywali pokonali także Damian Szczęsny (46 min.), Krystian Patroń (90 min.) i Rafał Adamczyk (90+2 min.). Autorem jedynego gola dla miejscowych został z kolei Jakub Legierski (76 min.) i potyczka zakończyła się zwycięstwem czechowiczan 5:1 (0:0).