czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 8 maja 2014
  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 67338

Dni Czechowic: foto i wideo

Dni Czechowic-Dziedzic 2014 przeszły do historii. Podczas weekendu wystąpili Golec uOrkiestra, Jacek Stachursky, Budka Suflera, Dawid Kwiatkowski, Mateusz Ziółko i zespół Hey!Zabawa rozpoczęła się już w piątek od występu Młodzieżowej orkiestry Dętej. Następnie wręczona została nagroda Promotio Urbis, a później na scenie pojawił się Django's Trip i Biały.W piątek mogliśmy także wysłuchać i obejrzeć pierwsze plenerowe wykonanie czechowickiego Oratorium "Żywioły".Dni Czechowic-Dziedzic - 22.08.2014 · fot.


W sobotę dla czechowickiej publiczności zagrała Budka Suflera. Ten koncert był szczególny, gdyż legendarna grupa zapowiedziała niedawno, że jest to już ostatnia trasa zespołu.

W sobotę wystąpili także - Dwie Korony, uznawane za najlepszy zespół grający przeboje Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar, Golec uOrkiestra. oraz Jacek Stachursky.

Koncert Stachurskiego - 23.08.2014 · fot.


W niedzielę w Czechowicach-Dziedzicach zagrał Hey z charyzmatyczną wokalistką Kasią Nosowską. Zespół od ponad 20 lat jest w czołówce polskich grup muzycznych, nagrał kilkanaście albumów (w tym koncertowych), wiele razy single grupy trafiały na szczyty list przebojów, a nawet nierzadko stawały się hymnami pokolenia dorastającego w latach 90.

Dni Czechowic-Dziedzic - 24.08.2014 · fot.


Występy zespołu Hey poprzedziła bajka dla dzieci, a następnie koncert Dawida Kwiatkowskiego i Mateusza Ziółko. Całość tradycyjnie zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

aka, ups / czecho.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.